انتخاب صفحه

تاریخچه شرکت

این واحد تولیدی - صنعتی فعالیت خود را در زمینه تولید اتصالات چدنی و برنجی در سال1368 آغاز نمود و از سال 1374 با نام کار و اندیشه نوآور و با نام تجاری KAN که بروی کلیه محصولات تولیدی این شرکت حک شده است ادامه فعالیت داد و اقدام به تولید کلیه شیرآلات مورد استفاده در انشعاب آب شرب(potable water)  از سایز 2/ 1 اینچ تا 2 اینچ و با آلیاژ برنز و بر اساس استاندارد روز دنیا کرده است.
با به کارگیری تجارب موسسین شرکت و متخصصین این امر، اقدام به طراحی و تولید اتصالات چدنی جهت لوله های پلی ا تیلن نمود و در نمایشگاه بین ا لمللی آب و فاضلاب موفق به دریافت تندیس ابتکار و نوآوری شد.
در جهت توسعه تولیدات خود، کارخانها ی را به مساحت 3200 متر مربع در شهرک صنعتی عباس آباد تاسیس نمود و تنوع تولیدات خود را افزایش داد و در راستای آن با استفاده از دستگاه های مدرن و به روز دنیا و بر اساس استاندارد بین المللی AWWA - C800 کیفیت ریخته گری و ماشینکاری شیرآلات خود را ارتقاء بخشید .
  با کنترل دقیق تر کیفیت محصولات تولیدی موفق به دریافت گئاهینامه  ISO 9001:2008 مدیریت کنترل کیفیت از موسسه TUV گردید. همچنین تولید اتصالات چدنی را به استاندارد2531 ISO ارتقاء داد.
  با تاسیس کارخانه دوم به مساحت 4200 متر مربع، خط تولید اتصالات چدنی را از خط تولید شیرآلات جدا نموده و با تولید دریچه های چدنی بر اساس استاندارد بینا لمللی BS EN 124با مقاومت بالاتر و وزن کمتر، تناژ تولیدی را در هر دو خط افزایش داد و همچنین اقدام به تجهیز سیستم آزمایشگاهی خود برای کنترل بهتر و دقیقتر کرد و کنار آن خط تزریق پلاستیک را راه اندازی نمود و تولید قطعات پلیمری مورد استفاده در آب و فاضلاب را زیر نظر متخصصین مربوطه به محصولات تولیدی خود افزود.  
خط اتوماتیک تولید شیر فلکه و شیرآلات بال والو را زیر نظر سازمان ملی استاندارد و در کارخانه ای به مساحت 1350 مترمربع به طوط تولید خود افزود و با این اقدام جزو معدود شرکت هایی که توان تولید کلیه قطعات،شیرآلات و اتصالات شرکت آب و فاضلاب را دارند گردید. همچنین در این سال با به روز کردن روش ریخته گری، تنوع آلیاژهای تولیدی خود را بر اساس استاندارد روز دنیا افزایش داد.
با توجه به دارا بودن خطوط تولید شیرآلات برنزی، اتصالات چدنی و قطعات پلیمری این شرکت اقدام به ارائه کیت انشعاب به صورت مستقل و تابلو انشعاب کولکتوری نموده است و موفق به اجرای طرح تأمین لوازم انشعاب آب گردید.

پس از اجرای موفق طرح تأمین، وظیفه نصب و اجرای انشعاب آب را نیز به عهده گرفت.